Hypotéky

Získajte financovanie pre svoje sny. Pri najlepších podmienkach na trhu.

Zistite viac

Investície a akcie

Nechajte svoj majetok zarábať a využite naplno jeho potenciál.

Zistite viac

Poistenie osob, majetku a ďalšie finančné služby

Poistenie jednoducho.

Zistite viac

Prečo sa vo financiách obrátiť na mňa?

Finančnému sprostredkovaniu sa venujem od roku 2010. Vďaka zázemiu a dlhoročným skúsenostiam v oblasti financií, som pripravený pomôcť ľuďom a poskytnúť im kvalitné informácie v oblasti úverov, investovania a poistenia. Vďaka širokému záberu finančných inštitúcií, objektivite a kvalitne spracovanej finančnej analýze dokážem pripraviť klientom ideálne riešenie pre splnenie ich potrieb, cieľov a prianí.

Mojím záujmom je, aby ich produkty boli nastavené v súlade s ich cieľmi a aby nepreplácali na poplatkoch ani jedno euro navyše.

Michal Matlák

Oblastný riaditeľ Brokeria, a.s.

0
spravujem klientom v rámci investičných riešení
0 +
spokojných
klientov
0 +
uzatvorených
zmlúv
0
rokov
vo svete financií

Finančné poradenstvo na mieru

Najlacnejšie PZP na trhu

Získajte kvalitu za najnižšiu cenu. Porovnám Vám ceny PZP a spoločne vyberieme to najvhodnejšie poistenie na trhu. Uzatvorte si povinné zmluvné poistenie vrátane všetkých zliav a bonusov.

Zvýšenie pasívneho príjmu

Ak Vás zaujíma spôsob, ako zvýšiť svoj pasívny príjem nechajte si poradiť. Vyberiem Vám podľa vašich možností najvhodnejšiu investičnú stratégiu, tak aby Váš majetok rástol v čase a generoval Vám slušný výnos.

Predčasné splatenie hypotéky

Splácate už hypotéku? Zdá sa Vám byť doba splatnosti úveru nekonečná? Máte obavu sa zvýšenie úrokovej sadzby? Potom ma neváhajte kontaktovať, rad Vám predstavím spôsob, ako efektívne skrátiť dobu splácania, čo v konečnom dôsledku môže znamenať ušetrených niekoľko 1000 až 10 000€ ktoré by ste inak zaplatili banke.

Výhodnejšie bývanie pre rodinu a deti

Rozhodli ste sa bývať? Chcete rekonštruovať? Potrebujete pomôcť s financovaním? Nechajte riešenie na mňa a spomedzi všetkých bánk vyberiem tu najlepšiu a najlacnejšiu variantu pre Vás. Cieľom mojho prístupu je ušetriť Váš čas a Vaše peniaze.

Zníženie mesačných výdavkov v domácnosti

Prerastajú Vám Vaše výdavky v domácnosti cez hlavu? Máte pocit, že platíte vysoké splátky úverov, drahé poistky a poplatky za účty? Potom nenechávajte nič na náhodu a poraďte sa so mnou. Zo skúsenosti po vyplnení komplexnej zložky klienta sa mi darí znížiť výdavky v domácnosti v priemere od 15 do 35%, čo môže v prepočte znamenať od 150 do 350€ mesačne.

Finančné služby

Poistenie
osôb

Poistenie majetku

Investície a sporenie

Hypotéky a úvery

Partneri
Certifikáty
Blog

Mladomanželská pôžička a podmienky jej nároku

Mladomanželské pôžičky poskytuje Štátny fond rozvoja bývania. O finančnú podporu na bývanie formou pôžičky môžu požiadať manželia, ktorý spĺňajú podmienky, ako je vek žiadateľa a jeho príjem. Žiadateľ nesmie mať nedoplatky na daňovom úrade, sociálnej poisťovni a pod. Kto môže pôžiadať o pôžičku? Manželia, ktorých vek v deň podania žiadosti nepresiahne 35 rokov (podmienku veku

Čítať viac »

Aké sú najčastejšie problémy pri schvaľovaní hypotéky?

Predstavu o vlastnom bývaní Slovákom sťažujú rastúce ceny stavebných materiálov ako aj ceny nehnuteľností. Peniaze neušetrí ani nákup bytov z druhej ruky. Napríklad len v Bratislave táto forma bývania podľa správy analytikov z Bencont Investments medziročne stúpla o 14,1 percenta. V praxi tak za meter štvorcový v už obývanom byte zaplatí kupujúci 3177 eur, zatiaľ

Čítať viac »

Ceny nehnuteľností – Prečo stále rastú?

Cesta k vlastnému bývaniu nie je dnes častokrát až taká jednoduchá. Banky síce ponúkajú hypotéky s veľmi nízkymi úrokmi, ceny nehnuteľností sú však vyššie než kedykoľvek predtým. Bude rast cien nehnuteľností pokračovať aj naďalej? Realitný trh na Slovensku rastie veľmi rýchlo. Len za posledný rok ceny bytov a domov stúpli približne o 12 % a

Čítať viac »
Referencie
Bc. Andrej Chovanec
V dnešnej dobe je náročné nájsť človeka, ktorému sa dá dôverovať natoľko, aby som mu mohol zveriť svoje peniaze. Michal je však ochotný vždy pomôcť, poradiť, vybaviť. Odporučil som ho viacerým známym a všetci vrátane mňa sú spokojní. Výborná práca, Michal! Ďakujem!
rodina Belošicová
Sme mladá rodina, ktorá ako každá obyčajná bojuje s financiami. Asi pred 5 rokmi sme stretli veľmi ústretového, dobroprajného a ľudského poradcu Michala Matláka. Veľmi sme s ním spokojní aj s jeho prístupom. Keď potrebujeme vždy poradí.
Ing. Zuzana Valášková
Študujem na vysokej škole a popri štúdiu som hľadala časovo variabilnú prácu na zvýšenie príjmu. Z rôznorodej ponuky brigád som si vybrala prácu z oblasti finančného sprostredkovania. Skúsenosti s prácou „finančníka“ som však nemala, no vo veľmi krátkej dobe som sa, aj vďaka Michalovi Matlákovi v tejto oblasti rýchlo zorientovala. Prehľadne, logicky a zrozumiteľne mi vysvetlil podstatné súvislosti v systéme práce finančného sprostredkovateľa. Svojich spolupracovníkov motivuje, podporuje a je vždy ochotný poradiť. Ja osobne ho vnímam ako skúseného odborníka z oblasti finančného sprostredkovania.
rodina Poledňáková
Odporúčame, seriózny a profesionálny prístup, perfektné poradenstvo, vždy sú všetky naše otázky zodpovedané, všetky naše zmluvy sú spravované jedným človekom, čo je pre nás veľká výhoda.
Ing. Lenka Chovancová
Odbornosť – spoľahlivosť – operatívna možnosť riešenia požiadaviek. Pre mňa tri kľúčové faktory v oblasti biznisu, na základe ktorých je Michal mojim dlhodobým obchodným partnerom. Vďaka jeho zanietenosti a neustálemu sledovaniu nových trendov viem, že moje financie sú v bezpečí a môžu sa výrazne zhodnocovať.
Mgr. Monika Vajkunyová
Bola som nadmieru spokojná s vybavením mojej hypotéky, ktorú mi vybavoval p. Matlák. Aj keď to nebolo jednoduché vždy našiel spôsob, akým vyriešil problém k mojej spokojnosti. Individuálny a profesionálny prístup, prijateľné mesačné splátky. Veľmi som spokojná môžem len odporučiť.
Ing. Eduard Saloň
Spolupráca s p. Matlákom bola na vysokej odbornej úrovni, mal prehľad vo finančných záležitostiach a aktuálnych ponukách pre svojich klientov. Bol ochotný, ústretový a komunikácia s ním bola prijemná. Na základe dobrých skúsenosti odporúčam p. Matláka aj iným klientom.
Predošlé
Ďalšie
5/5
Scroll to Top
Scroll to Top